Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Nepřetržitá linka - 724 808 852

Elektronické čipy nebo karty nahrazují klasické klíče,a mnohdy jsou i levnější.

Námi nabízená technologie umožňuje vstup do objektů bez klíčů.

Technologie je vhodná pro byty,rodinné domy,pro domy až do 200 bytových jednotek.

 

                                  IM indukční tag PROXIMITY (IT)
plastový přívěšek ( průměr cca 30 mm ). Snímá se přiblížením ke snímači na cca 2 cm. Odolává jen některým chemikáliím.Tagy jsou nenahraditelné v mokrém prostředí ( bazén ).

 

                                         IM Dallas čip, touch memory (TM)
kovová nerezová součástka ( průměr cca 16 mm ) v plastovém držáku. Snímá se kontaktním způsobem, přiložením ke kovovému snímači. Snímačů může být vedle sebe více, každý s jiným významem. Odpadá tedy výběr druhu akce tlačítky. Je vhodný pro běžné i pro průmyslové prostředí. Je odolný proti mechanickému namáhání, odolává chemikáliím, prachu atd. Snímače pro jeho snímání jsou   elektronicky     jednoduché a levné. Čip se dá snadno připojit ke svazku klíčů. Na povrchu čipu je nesmazatelně uvedeno jeho identifikační jedinečné číslo.

 

FX101E - snímač pro IM Dallas čipy

snímač kontaktních identifikačních médií Dallas (TM) v provedení TANGO. Je to jednotka, která prostřednictvím kontaktního elementu sejme po přiložení čipu jeho číselný kód. Jednotka je vybavena indikačními diodami LED a piezoměničem. Lze jej použít jako blízký (3m) externí příchodový snímač k terminálům FX406,F0401.
FX101VS - svojí funkcí a provedením odpovídá snímači FX101. Je určen jako vzdálený (až 800m) externí příchodový snímač k terminálu FX406.FX181 - snímač pro IM karty PROXIMITY

snímač indukčních identifikačních karet PROXIMITY (IK) v provedení TANGO. Je aktivní jednotka, která prostřednictvím vestavěné antény sejme po přiblížení indukční karty její číselný kód. Jednotka je vybavena indikačními diodami LED a piezoměničem.